top of page
the-river-liffey-in-dublin-ireland.jpg

Moving On
Перехід до наступного етапу

Хостинг - це не назавжди

Хостинг ніколи не розглядався як довгострокове рішення. Наша мета — допомогти вам м’яко приземлитися в ірландському суспільстві, щоб ви могли стати на ноги, перш ніж приймати рішення про свої довгострокові плани. Ми розуміємо, рухатися далі може бути важко, і ми тут, щоб підтримати вас. Ваш господар може також допомогти вам у цій подорожі та підказати напрямок, але ви повинні бути проактивними в пошуку і обрати свій власний шлях самостійно.

 

Важливо усвідомлювати, що в Ірландії триває житлова криза, тому, будь ласка, не поспішайте, вивчіть детально варіанти подальшого розміщення, описані нижче.

Персональні мережі

Якщо ви бажаєте залишатися в тій самій географічній зоні, то найкращим підходом є використання локальних мереж. Розкажіть про те, що ви активно шукаєте нове житло через громадські групи, дошки оголошень, на роботі, в школі, у релігійних організаціях або онлайн-групах, до яких ви належите, щоб дізнатися, чи хтось буде зацікавлений допомогти вам з житлом. Чим більше людей знає, тим більше у вас шансів!


Ми (команда Helping Irish Hosts) можемо запропонувати підтримку будь-кому, хто бажає стати хостом, або допомагаючи підібрати відповідного гостя, або надаючи ресурси та вказівки з усіх питань, пов’язаних із хостингом. Якщо ви знайшли нового хоста там, де ви живете, будь ласка, повідомте йому, що він може зв’язатися з нами для підтримки в будь-який час протягом домовленості про хостинг. Те саме стосується і вас, як гостя! Зв'яжіться з нами hostsupport@helpingirishhosts.com.

Варто звернутися безпосередньо до місцевої ради округу щодо подальшого розміщення. Ви можете зв’язатися з командою Українського громадського форуму свого каунті (округу), надіславши їм електронний лист на communityforum@[написати назву каунті]coco.ie, наприклад communityforum@wicklowcoco.ie

Або відвідайте: https://www.gov.ie/en/publication/942f74-local-authorities/

Місцева влада

Оренда житла

Найпопулярнішими веб-сайтами довгострокової оренди житла в Ірландії є:

 

Якщо ви розглядаєте можливість розділити кімнату з іншими людьми, радимо переглянути наступні сайти:


Будь ласка, прочитайте наш повний посібник із пошуку житла для оренди в Ірландії, включаючи поради та важливі речі, про які слід знати:

Переїзд до повторної приймаючої родини

Якщо ви український гість, розміщений через одного із наших партнерів-виконавців, наприклад Червоний Хрест або IОМ (Міжнародну організацію з міграції), тоді, будь ласка, зв’яжіться з ними в першу чергу, і вони, можливо, зможуть вам допомогти.

 

Якщо ви український гість, розміщений через Helping Irish Hosts, або якщо ви знайшли своїх господарів іншим шляхом, ви можете подати заявку на нове розміщення через нашу Форму для запиту на ПЕРЕСЕЛЕННЯ для гостей HIH 


​Зверніть увагу, що ми не почнемо шукати для вас нове житло раніше, ніж за 6 тижнів до запланованої дати виїзду, і ми не можемо гарантувати, що вам буде надана пропозиція житла. Через обмежені ресурси гості отримають максимум одну пропозицію. На жаль, ми не приймаємо запити про місцезнаходження.

Розміщення в наданому державою житлі

UCTAT (державна організація з розселення) у Citywest відчинена для запитів на розміщення з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Звертайтесь до служби підтримки UCTAT за адресою UkraineTempAccom@equality.gov.ie / support@ukrainetempaccom.cloud.gov.ie.

 

На жаль, через високий попит,  немає  гарантій щодо стандарту чи розташування житла, яке буде запропоновано.

 

Будь ласка, зверніть увагу, що на будь-кого, хто прибув до Ірландії після 14 березня 2024 року, поширюються умови 90-денної політики, і він не має права повернутися до державного житла після виїзду.

 

Ми знаємо, що це може бути непростий час, але ми тут, щоб підтримати вас, коли ви переходите до наступного етапу вашої подорожі. Ви можете зв’язатися з нашою командою підтримки, якщо у вас виникнуть запитання щодо процесу переходу: movingon@helpingirishhosts.com


 

Удачі ☘️

bottom of page